SKU: AB045BT22900138
Asanti Black Label Aristocrat ABL-45 BT 22×9 5×108/5×114.3 +38 Black
Black, Gloss Asanti Black Label Aristocrat wheels. ET38
Availability: 45 in stock
SKU: AB045BT22900138 Categories: , Tags: ,
Asanti Black Label Aristocrat ABL-45 BT wheel features size 22" x 9", Black, Gloss Black / Machined Face-Double Dark Tint finish, 5×108/5×114.3 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face-Double Dark Tint
  • Bolt Pattern: 5×108/5×114.3
  • Offset: +38mm