SKU: 477-5745BZ38
Vision 477 15×7 5×112 +38 Bronze
Shop Vision 477, 15″ x 7″, +38mm offset.
Availability: 5 in stock
SKU: 477-5745BZ38 Categories: , Tags: ,
Vision 477 wheel features size 15" x 7", +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 7"
  • Offset: +38mm