SKU: KR190-22812GB38
Kraze Lusso 22×8.5 5×120 +38 Black
Black, Gloss Kraze Lusso wheels. ET38
Availability: 14 in stock
SKU: KR190-22812GB38 Categories: , Tag: Brand:
Size: 22×8.5
Bolt Pattern: 5×120
Offset: +38mm
Center Bore: 74.1mm