SKU: KR190-22845BM38
Kraze Lusso 22×8.5 5×112 +38 Black
Kraze Lusso wheels. ET38
Availability: 19 in stock
SKU: KR190-22845BM38 Categories: , Tag: Brand:
Size: 22×8.5
Bolt Pattern: 5×112
Offset: +38mm
Center Bore: 66.56mm