SKU: F25520084P30
Forgestar X14 F55 22×10 6×139.7 +30 Bronze
Bronze, Satin Forgestar X14 wheels. ET30
Availability: 33 in stock
SKU: F25520084P30 Categories: , Tag:
Forgestar X14 F55 wheel features size 22" x 10", Bronze, Satin Bronze finish, 6×139.7 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +30mm