SKU: FS370-229550814P38B
Fittipaldi Street FS370B 22×9.5 5×108/5×114.3 +38 Black
Black, Gloss Fittipaldi Street FS370B wheels. ET38
Availability: 57 in stock
SKU: FS370-229550814P38B Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Street FS370B wheel features size 22" x 9.5", Black, Gloss Black finish, 5×108/5×114.3 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×108/5×114.3
  • Offset: +38mm