SKU: 9022BLNK35ZX9BP-5x112
Axe ZX9 22×9 5×112 +35 Black
Axe ZX9 wheels. ET35
Availability: 2 in stock
SKU: 9022BLNK35ZX9BP-5x112 Categories: , Tag:
Axe ZX9 wheel features size 22" x 9", Black / Polished Face Black / Polished Face finish, 5×112 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black / Polished Face Black / Polished Face
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +35mm