SKU: 10522BNK38ZX4BP-5x112
Axe ZX4 22×10.5 5×112 +38 Black
Axe ZX4 wheels. ET38
Availability: 6 in stock
SKU: 10522BNK38ZX4BP-5x112 Categories: , Tag:
Axe ZX4 wheel features size 22" x 10.5", Black / Polished Face Black / Polished Face finish, 5×112 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Black / Polished Face Black / Polished Face
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +38mm