SKU: 10522BNK40EX40GB-5x112
Axe EX40 22×10.5 5×112 +40 Black
Black, Gloss Axe EX40 wheels. ET40
Availability: 10 in stock
SKU: 10522BNK40EX40GB-5x112 Categories: , Tag:
Axe EX40 wheel features size 22" x 10.5", Black, Gloss Black finish, 5×112 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +40mm