SKU: S15570045P40
WELD Ventura Drag S155 17×10 5×112 +40 Black
Black, Gloss WELD Ventura Drag wheels. ET40
Availability: 38 in stock
SKU: S15570045P40 Categories: , Tag:
WELD Ventura Drag S155 wheel features size 17" x 10", Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip finish, 5×112 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +40mm