SKU: COT880-5003-45W
Voxx Wheel Cotto 18×8 5×112/5×120 +45 White
Voxx Wheel Cotto wheels. ET45
Availability: 52 in stock
SKU: COT880-5003-45W Categories: , Tag:
Voxx Wheel Cotto wheel features size 18" x 8", +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Offset: +45mm