SKU: 477-7844MG38
Vision 477 17×8 5×100 +38 Gray
Matte Vision 477 wheels. ET38
Availability: 6 in stock
SKU: 477-7844MG38 Categories: , Tags: ,
Vision 477 wheel features size 17" x 8", Matte Graphite finish, 5×100 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Matte Graphite
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +38mm