SKU: 469-5649SB38
Vision 469 15×6.5 4×100 +38 Black
Black, Satin Vision 469 wheels. ET38
Out of stock
SKU: 469-5649SB38 Categories: , Tags: ,
Vision 469 wheel features size 15" x 6.5", Black, Satin Black finish, 4×100 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 6.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 4×100
  • Offset: +38mm