SKU: 415-2936GBMS12
Vision 415 20×9 6×135 +12 Black
Black, Gloss Vision 415 wheels. ET12
Availability: 2 in stock
SKU: 415-2936GBMS12 Categories: , Tags: ,
Vision 415 wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black / Milled Spokes finish, 6×135 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled Spokes
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +12mm