SKU: 3279-8845R35
Touren TR79 3279 RD 18×8 5×112 +35 Red
Gloss Touren TR79 wheels. ET35
Availability: 2 in stock
SKU: 3279-8845R35 Categories: , Tags: , , , Brand:
Touren TR79 3279 RD wheel features size 18" x 8", Gloss Crimson Candy Red finish, 5×112 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Gloss Crimson Candy Red
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +35mm