SKU: 3279-22936GB30
Touren TR79 3279 GB 22×9.5 6×135 +30 Black
Black, Gloss Touren TR79 wheels. ET30
Availability: 24 in stock
SKU: 3279-22936GB30 Categories: , Tags: , , , Brand:
Touren TR79 3279 GB wheel features size 22" x 9.5", Black, Gloss Black finish, 6×135 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +30mm