SKU: 2105LTG405120G64
Ohm Lightning 21×10.5 5×120 +40 Gray
Gloss, Gunmetal Ohm Lightning wheels. ET40
Availability: 6 in stock
SKU: 2105LTG405120G64 Categories: , Tags: , ,
Ohm Lightning wheel features size 21" x 10.5", Gloss, Gunmetal Gunmetal finish, 5×120 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 21" x 10.5"
  • Finish: Gloss, Gunmetal Gunmetal
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +40mm