SKU: AU29-19085-5112-35MG
OE Wheels AU29 19×8.5 5×112 +35 Gray
Gunmetal, Machined OE Wheels AU29 wheels. ET35
Availability: 84 in stock
SKU: AU29-19085-5112-35MG Categories: , Tag:
OE Wheels AU29 wheel features size 19" x 8.5", Gunmetal, Machined finish, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 8.5"
  • Finish: Gunmetal, Machined
  • Offset: +35mm