SKU: LFF02201055114+40B-R18
Luxxx LFF 02-Leon 20×10.5 5×114.3 +40 Orange
Brushed Luxxx LFF 02-Leon wheels. ET40
Availability: 51 in stock
SKU: LFF02201055114+40B-R18 Categories: , Tags: , ,
Luxxx LFF 02-Leon wheel features size 20" x 10.5", Brushed Sunset Orange finish, 5×114.3 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Brushed Sunset Orange
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +40mm