SKU: LFF01201055114+40B-F21
Luxxx LFF 01-Pista 20×10.5 5×114.3 +40 Silver
Brushed, Silver Luxxx LFF 01-Pista wheels. ET40
Availability: 29 in stock
SKU: LFF01201055114+40B-F21 Categories: , Tags: , ,
Luxxx LFF 01-Pista wheel features size 20" x 10.5", Brushed, Silver Silver finish, 5×114.3 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Brushed, Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +40mm