SKU: LFF01201055112+38-A-A
Luxxx LFF 01-Pista 20×10.5 5×112 +38 Black
Black, Gloss Luxxx LFF 01-Pista wheels. ET38
Availability: 6 in stock
SKU: LFF01201055112+38-A-A Categories: , Tags: , ,
Luxxx LFF 01-Pista wheel features size 20" x 10.5", Black, Gloss Black finish, 5×112 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +38mm