SKU: KR190-22865GB38
Kraze Lusso 22×8.5 5×114.3 +38 Black
Black, Gloss Kraze Lusso wheels. ET38
Availability: 66 in stock
SKU: KR190-22865GB38 Categories: , Tag: Brand:
Size: 22×8.5
Bolt Pattern: 5×114.3
Offset: +38mm
Center Bore: 72.62mm