SKU: KR185-22803B38
Kraze Double Down KR185 GB 22×8.5 5×100/5×114.3 +38 Black
Black, Gloss Kraze Double Down wheels. ET38
Availability: 85 in stock
SKU: KR185-22803B38 Categories: , Tags: ,
Kraze Double Down KR185 GB wheel features size 22" x 8.5", Black, Gloss Black finish, 5×100/5×114.3 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×100/5×114.3
  • Offset: +38mm