SKU: KR185-7809B38
Kraze Double Down KR185 GB 17×8 5×112/5×120 +38 Black
Black, Gloss Kraze Double Down wheels. ET38
Availability: 32 in stock
SKU: KR185-7809B38 Categories: , Tags: ,
Kraze Double Down KR185 GB wheel features size 17" x 8", Black, Gloss Black finish, 5×112/5×120 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×112/5×120
  • Offset: +38mm