SKU: F09170088P38
Forgestar D5 Drag 17×10 5×139.7 +38 Black
Black, Gloss Forgestar D5 Drag wheels. ET38
Availability: 15 in stock
SKU: F09170088P38 Categories: , Tag:
Forgestar D5 Drag wheel features size 17" x 10", Black, Gloss Black / Machined Lip finish, 5×139.7 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 5×139.7
  • Offset: +38mm