SKU: FT101-18908170P18SB
Fittipaldi Offroad Terra Series FT101 SB 18×9 8×170 +18 Black
Black, Satin Fittipaldi Offroad Terra Series wheels. ET18
Out of stock
SKU: FT101-18908170P18SB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Terra Series FT101 SB wheel features size 18" x 9", Black, Satin finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Satin
  • Offset: +18mm