SKU: FT101-18906135P18SB
Fittipaldi Offroad Terra Series FT101 SB 18×9 6×135 +18 Black
Black, Satin Fittipaldi Offroad Terra Series wheels. ET18
Availability: 3 in stock
SKU: FT101-18906135P18SB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Terra Series FT101 SB wheel features size 18" x 9", Black, Satin Black finish, 6×135 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +18mm