SKU: FA16-209051427P12MC
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16MC 20×9 5×114.3/5×127 +12 Chrome
Chrome Fittipaldi Offroad Alpha Series wheels. ET12
Availability: 19 in stock
SKU: FA16-209051427P12MC Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16MC wheel features size 20" x 9", Chrome Mirror Coat Chrome finish, 5×114.3/5×127 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Chrome Mirror Coat Chrome
  • Bolt Pattern: 5×114.3/5×127
  • Offset: +12mm