SKU: FA16-17908165P18MB
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16MB 17×9 8×165 +18 Black
Black, Gloss Fittipaldi Offroad Alpha Series wheels. ET18
Out of stock
SKU: FA16-17908165P18MB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16MB wheel features size 17" x 9", Black, Gloss Black / Machined finish, 8×165 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined
  • Bolt Pattern: 8×165
  • Offset: +18mm