SKU: FA16-18908165P12B
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16B 18×9 8×165 +12 Black
Black, Gloss Fittipaldi Offroad Alpha Series wheels. ET12
Availability: 7 in stock
SKU: FA16-18908165P12B Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA16B wheel features size 18" x 9", Black, Gloss Black finish, 8×165 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 8×165
  • Offset: +12mm