SKU: FA14-20908165P18BM
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA14 BM 20×9 8×165 +18 Black
Shop Fittipaldi Offroad Alpha Series FA14 BM in Black, Gloss / Milled finish, 20″ x 9″, +18mm offset.
Availability: 2 in stock
SKU: FA14-20908165P18BM Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA14 BM wheel features size 20" x 9", Black, Gloss / Milled finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss / Milled
  • Offset: +18mm