SKU: FA08-209052735P18GB
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA08 GB 20×9 5×127/5×135 +18 Black
Black, Gloss Fittipaldi Offroad Alpha Series wheels. ET18
Out of stock
SKU: FA08-209052735P18GB Categories: , Tags: ,
Fittipaldi Offroad Alpha Series FA08 GB wheel features size 20" x 9", Black, Gloss finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +18mm