SKU: D18-187510H1124073BMF
DRW D18 18×7.5 5×112 +40 Black
Black, Gloss DRW D18 wheels. ET40
Out of stock
SKU: D18-187510H1124073BMF Categories: , Tag:
DRW D18 wheel features size 18" x 7.5", Black, Gloss / Machined Face finish, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 7.5"
  • Finish: Black, Gloss / Machined Face
  • Offset: +40mm