SKU: MAGARI-98552GS35
Dolce Performance Magari 19×8.5 5×112 +35 Silver
Gloss, Silver Dolce Performance Magari wheels. ET35
Availability: 33 in stock
SKU: MAGARI-98552GS35 Categories: , Tags: , , ,
Dolce Performance Magari wheel features size 19" x 8.5", Gloss, Silver Silver finish, 5×112 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 8.5"
  • Finish: Gloss, Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +35mm