SKU: TRENTO-2210510GB
Dolce Luxury Trento 22×10.5 5×112/5×120 +35 Black
Black, Gloss Dolce Luxury Trento wheels. ET35
Out of stock
SKU: TRENTO-2210510GB Categories: , Tags: , , ,
Dolce Luxury Trento wheel features size 22" x 10.5", Black, Gloss finish, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +35mm