SKU: ROMA-2210510C
Dolce Luxury Roma 22×10.5 5×112/5×120 +35 Chrome
Chrome Dolce Luxury Roma wheels. ET35
Availability: 13 in stock
SKU: ROMA-2210510C Categories: , Tags: , , ,
Dolce Luxury Roma wheel features size 22" x 10.5", Chrome finish, 5×112/5×120 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×112/5×120
  • Offset: +35mm