SKU: DF05-22100-5108-37B
Defiant DF05 22×10 5×108 +37 Black
Shop Defiant DF05 B in Black, Gloss finish, 22″ x 10″, +37mm offset.
Availability: 116 in stock
SKU: DF05-22100-5108-37B Categories: , Tags: , Brand:
Defiant DF05 B wheel features size 22" x 10", Black, Gloss finish, +37mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +37mm