SKU: C49-201051124066BMW
Curva Concepts C49 20×10.5 5×112 +40 Black
Black, Gloss Curva Concepts C49 wheels. ET40
Availability: 4 in stock
SKU: C49-201051124066BMW Categories: , Tags: ,
Curva Concepts C49 wheel features size 20" x 10.5", Black, Gloss Black / Milled finish, 5×112 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +40mm