SKU: 9115D-22877CF115
Cali Offroad Invader Dually 9115D CH 22×8.25 8×200 +115 Chrome
Chrome Cali Offroad Invader Dually wheels. ET115
Availability: 40 in stock
SKU: 9115D-22877CF115 Categories: , Tag:
Cali Offroad Invader Dually 9115D CH wheel features size 22" x 8.25", Chrome finish, 8×200 bolt pattern, +115mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 8×200
  • Offset: +115mm