SKU: 922BLNK40ZX15GB-5x114
Axe ZX15 22×9 5×114 +40 Black
Black, Gloss Axe ZX15 wheels. ET40
Availability: 16 in stock
SKU: 922BLNK40ZX15GB-5x114 Categories: , Tag:
Axe ZX15 wheel features size 22" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×114 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114
  • Offset: +40mm