SKU: 922BLNK35EX33BLW-5x120
Axe EX33 22×9 5×120 +35 Black
Black, Gloss Axe EX33 wheels. ET35
Availability: 10 in stock
SKU: 922BLNK35EX33BLW-5x120 Categories: , Tag:
Axe EX33 wheel features size 22" x 9", Black, Gloss Black finish, 5×120 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +35mm