SKU: ABL38-22957738BK
Asanti Black Label Monarch Truck ABL38 BK 22×9.5 6×120 +38 Black
Black, Gloss Asanti Black Label Monarch Truck wheels. ET38
Availability: 43 in stock
SKU: ABL38-22957738BK Categories: , Tags: ,
Asanti Black Label Monarch Truck ABL38 BK wheel features size 22" x 9.5", Black, Gloss Black / Milled finish, 6×120 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 6×120
  • Offset: +38mm