SKU: AB051SR22055N38
Asanti Black Label Envoy AB051SR 22×10.5 112/120 +38 Silver
Asanti Black Label Wheel – 22″ x 10.5″
Availability: 10 in stock
SKU: AB051SR22055N38 Categories: , Tags: , , ,
Asanti Black Label Envoy AB051SR wheel features size 22" x 10.5", Gloss Silver / Brushed Face Silver / Brushed Face finish, 5×112/5×120 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Gloss Silver / Brushed Face Silver / Brushed Face
  • Bolt Pattern: 5×112/5×120
  • Offset: +38mm