SKU: DI228262100GB
XF Off-Road Dually Inner 22×8.25 8×210 +100 Black
Shop XF Off-Road Dually Inner in Black, Gloss finish, 22″ x 8.25″, +100mm offset.
Availability: 191 in stock
SKU: DI228262100GB Categories: , Tag:
XF Off-Road Dually Inner wheel features size 22" x 8.25", Black, Gloss finish, +100mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 8.25"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +100mm