SKU: DI208265115GB
XF Off-Road Dually Inner 20×8.25 10×225 +115 Black
Shop XF Off-Road Dually Inner in Black, Gloss finish, 20″ x 8.25″, +115mm offset.
Availability: 205 in stock
SKU: DI208265115GB Categories: , Tag:
XF Off-Road Dually Inner wheel features size 20" x 8.25", Black, Gloss finish, +115mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.25"
  • Finish: Black, Gloss
  • Offset: +115mm