SKU: S10499021P38
WELD Ventura S104 19×9 5×120 +38 Black
Black, Gloss WELD Ventura wheels. ET38
Availability: 13 in stock
SKU: S10499021P38 Categories: , Tag:
WELD Ventura S104 wheel features size 19" x 9", Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip finish, 5×120 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +38mm