SKU: S90470088P38
WELD Ventura Beadlock S904 17×10 5×139.7 +38 Black
Black, Gloss WELD Ventura Beadlock wheels. ET38
Availability: 49 in stock
SKU: S90470088P38 Categories: , Tag:
WELD Ventura Beadlock S904 wheel features size 17" x 10", Black, Gloss Black / Black Ring finish, 5×139.7 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black / Black Ring
  • Bolt Pattern: 5×139.7
  • Offset: +38mm