SKU: S15782063P55
WELD Belmont Drag S157 18×12 5×120.65 +55 Black
Black, Gloss WELD Belmont Drag wheels. ET55
Availability: 12 in stock
SKU: S15782063P55 Categories: , Tag:
WELD Belmont Drag S157 wheel features size 18" x 12", Black, Gloss Black / Milled finish, 5×120.65 bolt pattern, +55mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 12"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +55mm