SKU: S90871163P43
WELD Belmont Beadlock S908 17×11 5×120.65 +43 Black
Black, Gloss WELD Belmont Beadlock wheels. ET43
Availability: 3 in stock
SKU: S90871163P43 Categories: , Tags: , , ,
WELD Belmont Beadlock S908 wheel features size 17" x 11", Black, Gloss Black / Milled finish, 5×120.65 bolt pattern, +43mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 11"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +43mm