SKU: 501241143-24BDCTR
Vortek Offroad VRP-501 24×11 5×127/5×139.7 -24 Black
Vortek Offroad VRP-501 wheels. ET-24
Availability: 2 in stock
SKU: 501241143-24BDCTR Categories: , Tags: ,
Vortek Offroad VRP-501 wheel features size 24" x 11", Black / Diamond Cut Ring-Dark Tint Black / Diamond Cut Ring-Dark Tint finish, 5×127/5×139.7 bolt pattern, -24mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 24" x 11"